انقلاب اسلامی در مسیر آرمان‌ها باصلابت به‌پیش می‌رود
انقلاب اسلامی در مسیر آرمان‌ها باصلابت به‌پیش می‌رود

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: راهپیمایی 22 بهمن پیام بسیار روشنی برای سلطه‌گران جهان دارد که انقلاب اسلامی در مسیر آرمان‌ها و اهداف خودش باصلابت به‌پیش می‌رود.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی امروز سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ضمن شرکت در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در قم، از حضور حماسی ملت شریف ایران در همه صحنه‌های حساس قدردانی کرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همان‌طور که همگان مشاهده می‌کنند الحمدلله مردم با بصیرت و با درک بالا، حضور بسیار باشکوهی در راهپیمایی یوم‌الله بیست و دوم بهمن دارند و مسلما موجب تقویت و اقتدار نظام ما در برابر استکبار جهانی خواهد شد.

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی به پیام شرکت آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و شعارهای ضد استکباری اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی پیام بسیار روشنی برای سلطه گران جهان دارد که انقلاب اسلامی در مسیر آرمان‌ها و اهداف خودش باصلابت به‌پیش می‌رود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تقدیر از ایستادگی مردم مسلمان ایران گفت: ملت ایران ایستاده‌اند و پاسخ محکمی به طرح محکوم‌به شکست معامله قرن خواهند داد و ان شاء الله در سایر ممالک اسلامی هم مردم با ایستادگی نگذارند این طرح خائنانه به نتیجه برسد.