بازی سختی مقابل سایپا داریم/ زیبایی والیبال را با حواشی از بین نبریم
بازی سختی مقابل سایپا داریم/ زیبایی والیبال را با حواشی از بین نبریم

میرحسینی در آستانه دیدار تیمش مقابل سایپا تهران گفت: می‌دانیم که بازی فوق‌العاده سختی مقابل نارنجی‌پوشان داریم.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، تیم والیبال شهداب یزد در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه در سالن اصلی شهر یزد به میزبان تیم سایپا تهران خواهد بود. این تیم با کسب سه پیروزی در جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر با ۱۱ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد.

عباسعلی میرحسینی  در آستانه بازی مقابل تیم والیبال سایپای تهران، به حواشی پیش‌آمده تیمش مقابل شهرداری گنبد اشاره کرد و گفت: بازیکن تیم گنبد حرکت نسبتاً ناشایستی را به سمت بازیکن ما انجام داد به همین دلیل یکی از بازیکنانمان در حمایت از هم‌تیمی‌اش، به سمت او رفت و همین منجر به ورود تماشاگران و هواداران شد. بارها گفته‌ام زیبایی و جذابیت والیبال بسیار است و نباید با چنین حواشی، آن را پررنگ کرد که اصل و زیبایی والیبال از بین برود.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد ادامه داد: اگر مجموعه باشگاه‌ها، مدیران عامل، سرمربیان، کاپیتان‌ها و بازیکنان‌ها همکاری کنند، می‌توانند بسیار سریع جلوی حواشی پیش‌آمده در بازی را بگیرند. برای مثال، در بازی که مقابل تیم کاله داشتیم، زمانی که درگیری بین بازیکن خارجی تیم ما و بازیکن کاله پیش آمد، بهروز عطایی (سرمربی تیم کاله) بلافاصله به بازیکن خودش واکنش نشان داد و همین منجر شد هیچ تنش و بحثی پیش نیاید.

میرحسینی تأکید کرد: در طول دوران فعالیتم، زیبایی‌های والیبال را بیشتر از حواشی آن دیدم. خود والیبالی‌ها باید از والیبال حمایت کنند و مانع از ایجاد حرکات ناپسند در زمین شوند.

وی به حکم تعلیق فدراسیون اشاره کرد و گفت: در بازی مقابل سیرجان، پس از اقدام تماشاگران، ما به سوی آنها رفتیم تا مانع از درگیری بیشتر شویم؛ این مسئله باعث شد که فدراسیون والیبال پس از تماشای فیلم بازی، حکم محرومیت ما را به حالت تعلیق درآورد چرا که ما مانع از حرکت ناشایست تماشاگران شدیم. این روند باید آرام‌آرام فراگیر شود.

سرمربی تیم والیبال شهداب یزد درباره بازی مقابل شهرداری گنبد نیز گفت: بازی بسیار زیبایی بود. شاید اگر تجربه تیم ما بیشتر بود، می‌توانستیم سه بر صفر پیروز شویم. در برخی از صحنه‌های والیبال، امتیازهایی کسب می‌شود که به دلیل تجربه بالای بازیکنان است. در نهایت در یک بازی سنگین و فشرده با نتیجه سه بر دو مغلوب شدیم. در این بازی احمدرضا میرحسینی پاسور جوان تیم از اواسط ست نخست، جایگزین سوسن‌آبادی شد و با عملکرد خوب، نشان داد که یکی از پاسورهای جوان و آینده والیبال کشور خواهد بود.

میرحسینی درباره بازی روز پنجشنبه مقابل تیم سایپا اظهار داشت: یقین داریم بازی فوق‌العاده سختی مقابل سایپا در پیش داریم. سایپا تیم عالی با بازیکنان باتجربه و ملی‌پوش است اما ما به بازیکنانمان گوشزد کرده‌ایم اگر تلاش خود را کنند و به خود باور داشته باشند، می‌توانند بازی خوبی مقابل سایپا داشته باشند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر