تردد در بزرگراه‌ها و معابر اصلی پایتخت برقرار است
تردد در بزرگراه‌ها و معابر اصلی پایتخت برقرار است

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران: ۱۴ هزار نفر از نیرو‌های شهرداری از شب گذشته در حال خدمت رسانی هستند و تردد در بزرگراه‌ها و معابر اصلی شهر برقرار است.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، عطایی گفت: برف شب گذشته و سرمای هوا قابل پیش بینی بود و بر این اساس ۱۳۵۰ دستگاه ماشین آلات برف روبی شهرداری از نیمه شب با ۱۴ هزار نفر نیروی کار، کار برف روبی و بازگشایی معابر اصلی و بزرگراه‌ها را انجام دادند.
وی افزود: ماشین آلات برف روبی ما همزمان کار برف روبی، محلول پاشی و نمک پاشی را انجام دادند و حدود ۴۰۰۰ هزار مخزن شن و ماسه در ظروف زرد رنگ تدارک دیده شده است که در تمام سطح شهر تهران در دسترس مردم قرار دارد.
عطایی تصریح کرد: در حال حاضر هیچ یک از معابر درجه یک شهر تهران دچار انسداد نیست و کار برف روبی معابر درجه دو تهران هم آغاز شده است.
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد: مردم در صورت انسداد خیابان‌ها بر اثر بارش برف، با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند یا در شبکه‌ای اجتماعی موارد را اعلام کنند تا در اسرع وقت برای حل مشکل اقدام شود.
وی همچنین گفت: در صورت افزایش سرمای هوا در ساعات آینده، عوامل خدمات رسانی شهرداری تهران و نواحی ۲۲ گانه در حالت آماده باش خواهند بود و محلول پاشی و نمک پاشی انجام می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری صداو سیما