«بزن به برق» کلید خورد
«بزن به برق» کلید خورد

پروانه ساخت مجموعه بزرگ ترکیبی «بزن به برق» صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان(ایونانیوز)، با صدور پروانه ساخت «بزن به برق» به تهیه کنندگی و کارگردانی اسماعیل ترک زاد، پیش تولید این پروژه در یازده قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی به طور رسمی شروع شد.

در طول این برنامه ترکیبی که عرفان حسینی مجری طرح آن است،

با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون و قهرمانان ورزشی، اتومبیل‌های بنزینی به اتومبیل‌های برقی تبدیل می‌شوند و این فعالیتها به همراه آیتم های پر هیجان دیگر از جنس اتوموبیل و اتفاقاتی از این دست به نمایش درمی‌آیند.

همچنین هدف از ساخت این مجموعه ایجاد آشنایی با اتومبیل‌های برقی و ویژگی‌هایی است که این فضا می‌تواند در شرایط امروز جامعه در حوزه خودرو داشته باشد.

جابر قاسمعلی: آنچه که امروز به عنوان سانسور می‌بینیم تفسیر غلط و سلیقه‌ای افراد است/ مدعیان قانونمداری، قانون را زیر پا می‌گذارند
این روزها هم تیم تولید و تهیه در حال انتخاب لوکیشن‌ها هستند و در ادامه بعد از مذاکرات صورت گرفته، اسامی بازیگران، داوران و چهره‌هایی که قرار است در این مجموعه حاضر شوند، منتشر می‌شود

«بزن به برق» به نویسندگی اسماعیل ترک‌زاد اولین مستند ترکیبی است که قرار است در فضایی تازه به موضوع تبدیل اتومبیل های بنزینی به برقی بپردازد.

  • منبع خبر : برنا