تجاوز به دانش‌آموز در دوران کرونا!
تجاوز به دانش‌آموز در دوران کرونا!

معلمی در دوران کرونا دانش آموز خود را مورد آزار شیطانی قرار داد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، برخی اوقات افراد به جایی می رسند که جنون جنسی آن ها را فرا می گیرد و حاضر می شوند تا با دختران کم سن و سال رابطه برقرار کنند، مانند معلم ۴۸ ساله که در دوران کرونایی که ۱۷ بار با دختر ۱۲ ساله رابطه جنسی برقرار کرد.

معلم تاریخ یک دبیرستان‌ به جرم Crime رابطه جنسی با یک دختر دانش‌آموز برای ۱۷ بار به ۱۵ سال زندان Prison و پرداخت ۹ میلیون دلار غرامت محکوم شده است.

مرد ۴۸ ساله که استیون اندروز نام دارد و دارای همسر و فرزند است. معلم تاریخ در دبیرستان پومونا ایالت کالیفرنیا مشغول به تدریس بود که به خاطر کرونا و تعطیلی مدارس از سوی خانواده دختری برای تدریس خصوصی به خانه آن‌ها راه پیدا کرد.

جان سی تیلور دادستان پرونده گفت: استیون با خرید هدایای مختلف برای این دختر موفق می‌شد اعتماد او را جلب کند، وی با فریب دختر دانش‌آموز و دادن وعده های وسوسه آمیز این دختر را اغفال کرده و درحالی که مادر و حتی گاهی پدر دختر دانش آموز در طبقه پایین بودند، دختر ۱۲ ساله را مورد آزار و تجاوز Rape قرار داده است.

به گفته پلیس Police او بعد از مدتی حتی درحالی که دیگر معلم خصوصی نبود با تهدید از دختر درخواست داشت که درباره روابط پنهانی‌اش با خانواده‌اش صحبت نکند اما وقتی مادر این دختر متوجه تماس‌های تلفنی و رفتار مشکوک دخترش می‌شود موضوع را پیگیری کرده است و از سوی دیگر همسر استیون نیز که به رفتار شوهرش مظنون شده بود با پیگیری ماجرا به رابطه پنهانی شوهرش با دختربچه‌ها پی برد.

  • منبع خبر : رکنا