مردم ایران به تناقض‌گویی مقامات آمریکا عادت کرده‌اند
مردم ایران به تناقض‌گویی مقامات آمریکا عادت کرده‌اند

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مردم عزتمند ایران نسبت به تناقض‌گویی‌های طیفی معلوم الحال از مقامات آمریکایی در خصوص کشورمان عادت کرده‌اند.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سئوال خبرنگاران در خصوص بی‌ربط گویی برخی مقامات آمریکایی پیرامون انتخابات در کشورمان، گفت: اهتمام جمهوری اسلامی ایران به موضوع انتخابات در تراز بالایی در سطح جهانی و خصوصاً در منطقه قرار داشته و مردم عزتمند ایران نسبت به تناقض‌گویی‌های طیفی معلوم الحال از مقامات آمریکایی در خصوص کشورمان عادت کرده‌اند.

وی افزود: مقامات آمریکایی بهتر است به جای زیر سوال بردن انتخابات در ایران به سئوالات و ابهامات طیف وسیعی از مردم و نخبگان آمریکا و جهان درباره سازوکارهای غیرشفاف و پیچیده انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا که رای اکثریت مردم در آن نادیده انگاشته می‌شود و نیز روابط گسترده رژیم آمریکا با کشورهایی که حتی با ساده‌ترین اشکال انتخابات هم بیگانه هستند، پاسخ دهند.

گفتنی است، «برایان هوک» مسئول گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا با انتشار ویدیویی، تشکیلاتی در مورد انتخابات ایران اعمال کرده بود. مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا نیز چندبار انتخابات در ایران را غیرشفاف اعلام کرده بود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر