تناقض‎‌گویی در نام و ماهیت تیم جدیدالتأسیس فوتسال!
تناقض‎‌گویی در نام و ماهیت تیم جدیدالتأسیس فوتسال!

تیم ملی «ب» یا تیم زیر ۲۳ سال عنوانی است که کمیته فنی فوتسال آن را برای تیم جدیدالتأسیس این رشته انتخاب کرده است، ولی هنوز در ماهیت بازیکنان ملی پوش آن تناقضاتی وجود دارد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، کمیته فنی و توسعه فوتسال روز سه‌شنبه تشکیل جلسه داد و مصطفی عمادی را به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۳ سال فوتسال ایران انتخاب کرد.

در خبر سایت فدراسیون فوتبال هم از عمادی به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۳ سال نام برده شده که قرار است بعد از تأیید هیات رییسه کار خود را در این تیم آغاز کند اما به گفته حسین شمس، عضو کمیته فنی و توسعه به این تیم بازیکنان بالای ۲۳ سال هم دعوت خواهند شد.

شمس در پاسخ به این سوال که بالاخره اسم این تیم، تیم «ب» است یا زیر ۲۳ سال؟ گفت: می‌توان هر دو اسم را به این تیم اطلاق کرد! بازیکنانی که به تیم ملی بزرگسالان دعوت نشوند و یا نفراتی که سن و سال آنها به تیم جوانان نخورد، به تیم «ب» دعوت می‌شوند. به این ترتیب هیچ بازیکن با استعدادی بیرون نخواهد ماند و آقای عمادی از آنها استفاده می‌کند.

این در حالی است که عمادی می‌گوید تیمی که سرمربی آن است، زیر ۲۳ سال یا همان امیدها نام دارد.

عمادی گفت: تیمی که شما می‌گویید نامش امید است و شامل بازیکنان ۲۰ تا ۲۳ سال می‌شود. نفراتی که بالاتر از ۲۳ سال سن داشته باشند در اختیار آقای ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی بزرگسالان خواهند بود.

وی ادامه داد: ما قبلا سابقه قهرمانی با تیم امید در تورنمنت‌های آسیایی را هم داشته‌ایم و به این نتیجه رسیده‌ایم که مجددا با تشکیل این تیم، به فوتسال ایران و بازیکنان جوان کمک کنیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر