تهدید آقای نماینده/ نادری: مرا با اسلحه گرم تهدید کردند
تهدید آقای نماینده/ نادری: مرا با اسلحه گرم تهدید کردند

یک نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت: یک سری اسناد به دست ما رسید به این نتیجه رسیدیم که این اسناد را ارائه داده تا بررسی‌ها انجام شود. هنگامی که رأی نهایی شد متعاقبا نتیجه را اعلام می‌کنیم.

احمد نادری، نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سوال خبرنگار سیاسی ایونا Ivna، مبنی بر صحت تهدید کردن این نماینده با اسلحه گرم، گفت: دو روز گذشته به اعتبارنامه آقای تاجگردون اعتراض کردم هم تهدید و هم تشویق شدم. جالب این‌جاست که من را با اسلحه گرم تهدید کردند.

وی ادامه داد: طبق قانون ما باید اسنادی بابت اعتراض به اعتبارنامه را داشته باشیم تا به شعبه ارائه دهیم. این اسناد ضمیمه پرونده می‌شوند. سه نماینده به صورت جداگانه و ما شش نفر هم مدارک و اسناد را تحویل داده‌ایم.

نادری اشاره کرد: از جمله نمایندگانی که به اعتبارنامه تاجگردون معترض بودند، علی‌اکبر کریمی منتخب اراک، علی خضریان و علیرضا زاکانی، سیدنظام‌الدین موسوی، احمد نادری، اقبال شاکری، مالک شریعتی، مجتبی رضاخواه، منتخبان تهران و روح‌الله نجابت منتخب شیراز در نامه‌ای به حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی‌لارگانی، رییس شعبه یک مجلس یازدهم، مراتب اعتراض خود را اعلام کرده‌ایم.

 

نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: یک سری اسناد به دست ما رسید به این نتیجه رسیدیم که این اسناد را ارائه داده تا بررسی‌ها انجام شود. هنگامی که رأی نهایی شد متعاقبا نتیجه را اعلام می‌کنیم.

 

خبرنگار: معصومه عاروان