حضور ۴۰ تیم هلال احمر استان تهران در محل سقوط هواپیمای اوکراینی
حضور ۴۰ تیم هلال احمر استان تهران در محل سقوط هواپیمای اوکراینی

معاون عملیاتی سازمان هلال احمر استان تهران با اشاره به سقوط هواپیمای اکراینی در حوالی شهریار گفت: ۴۰ تیم عملیاتی این سازمان درمحل حضور دارند.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، ابراهیم تاجیک نوری روز چهارشنبه گفت: پس از اعلام حادثه سقوط هواپیما در ساعات اولیه صبح امروز بلافاصله ۴۰ تیم عملیاتی به همراه ۲۰۰ نیرو و ۲۰ خودرو سبک و سنگین به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: هم اکنون نیروهای آتش نشانی مشغول مهار آتش سوزی هواپیما هستند و درصورت نیاز و فراهم شدن شرایط لازم نیروهای هلال احمر وارد عملیات جستجو می شوند.

همچنین سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران دراین باره گفت: محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران است ، اما با توجه به وسعت و اهمیت این حادثه ماموران چند ایستگاه آتش نشانی به همراه چندین دستگاه خودرو سبک و سنگین به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته وی براثر سقوط هواپیمایی مسافربری این وسیله به طورکامل دچار آتش سوزی گسترده شده و آتش نشانان مشغول مهار این حادثه هستند.

وی جزئیات بیشتر این حادثه را پس از پایان عملیات آتش نشانان اعلام کرد.

منابع خبری بامداد چهارشنبه از سقوط یک هواپیمای مسافربری( بویینگ ۷۳۷)‌ متعلق به خطوط هوایی اوکراین در نزدیکی فرودگاه امام خمینی (ره) خبر دادند.

  • منبع خبر : ایرنا