بیمارستان‌های قدیمی نیازمند کمک‌های بیشتر/ لزوم نظارت بیشتر بر پادگان‌ها
بیمارستان‌های قدیمی نیازمند کمک‌های بیشتر/ لزوم نظارت بیشتر بر پادگان‌ها

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از خانواده‌ها در تماس با من مطرح کرده بود که هیچ امکانات رفاهی و پیشگیری برای بیماری وجود ندارد و در خوابگاه‌ها اوقات خود را می‌گذارند و خواهش می‌کنم به وضعیت زندان‌ها و پادگان‌ها نیز نظارت کنید.

به گزارش گروه خبری ایونا، حسن خلیل آبادی در جریان دویست و هفتمین جلسه شورای شهر تهران پس از سخنان فرمانده ستاد مبارزه با کرونا شهر تهران گفت: از کادر درمانی و فداکاری‌هایی که در بیمارستان‌ها شاهد هستیم تشکر می‌کنم. یک مسأله‌ای که می‌خواستم به آن اشاره کنم شماره تماس ۴۰۳۰ بود. من طی تماسی که داشتم حدود ۲۰ دقیقه پشت خط بودم و پس از رسیدن به نوبت نفر اول تلفن قطع شد.

وی همچنین به مساله بهداشتی شهر ری نیز اشاره کرد و گفت: مسائل مربوط به پسماند و اپیدمی در جنوب شهر و سکونتگاه‌های غیرشهری بیشتر مبتلا هستیم و از جنابعالی خواهش می‌کنم به بیمارستان فیروزآبادی و هفت تیر شهر ری توجه بیشتری شود چرا که بیمارستان‌های قدیمی هستند و نیازمند کمک‌های بیشتری هستند.

خلیل آبادی گفت: از طرف شهرداری و فرمانداری کمک‌هایی به آنها شده است اما کافی نیست. از طرفی بهداشت و درمان شهر ری به دو دانشگاه مربوط می‌شود و بهداشت شهر ری متعلق به یک دانشگاه و درمان آن متعلق به دانشگاه دیگری است و این ناهماهنگی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ایجاد می‌کند.

عضو شورای شهر تهران به وضعیت پادگان‌ها نیز اشاره کرد و گفت: همچنین خانواده‌ها نگرانی از وضعیت سربازهای خود دارند و یکی از خانواده‌ها در تماس با من مطرح کرده بود که هیچ امکانات رفاهی و پیشگیری برای بیماری وجود ندارد و در خوابگاه‌ها اوقات خود را می‌گذارند و خواهش می‌کنم به وضعیت زندان‌ها و پادگان‌ها نیز نظارت کنید.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر