نصب ۲۰۰۰ استند تبلیغاتی برای انتخابات مجلس/ کاندیداها از خسارت به شهر خودداری کنند
نصب ۲۰۰۰ استند تبلیغاتی برای انتخابات مجلس/ کاندیداها از خسارت به شهر خودداری کنند

برزین ضرغامی با اشاره به نصب بیش از 2000 استند تبلیغاتی برای انتخابات مجلس گفت: از کاندیداها و هوادارانشان می‌خواهیم تا از وارد کردن خسارت به شهر خودداری کنند.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، در خصوص نصب استندهای پرتابل برای الصاق تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس گفت: از آنجا که نصب تبلیغات به در و دیوار شهر هزینه‌هایی به مدیریت شهری تحمیل می‌کند و باعث از بین رفتن برخی اقلام شهر می‌شود، استندهای پرتابلی طراحی و در بخش‌های مختلفی از شهر نصب شده است.

وی تعداد استندهای نصب‌شده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ۲۰۰۰ استند عنوان کرد و گفت: البته اگر کاندیداها و شهروندان با تماس با سامانه ۱۳۷ اعلام کنند که در محل یا منطقه‌ای استند کافی وجود ندارد، استندهای طراحی‌شده و آماده‌شده به محل فرستاده شده و در آنجا نصب خواهد شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خطاب به کاندیداها و طرفداران آنها گفت: نباید فراموش کنیم که چسباندن اقلام تبلیغاتی به در و دیوار شهر کار صحیحی نیست و خسارت‌هایی به شهر وارد می‌کند و از این رو از شهروندان و کاندیداها می‌خواهیم از این اقدام جلوگیری کنند.

روز گذشته زهرا نژادبهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز نسبت به این موضوع تذکر داده و از شهرداری تهران خواسته بود که تا برای عدم خسارت به شهر محل‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای نصب تبلیغات کاندیداهای انتخابات مجلس در نظر بگیرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس