دمای هوا در قم به منفی ۴ درجه می‌رسد
دمای هوا در قم به منفی ۴ درجه می‌رسد

کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به کاهش شدید دمای هوا در قم، افزود: حداقل دمای هوای چهارشنبه منهای چهار و حداکثر دمای هوا ۱۱ درجه خواهد بود.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، محمدجواد ترابیان، با بیان اینکه آسمان قم امروز ابری به تدریج همراه با کاهش ابر است، گفت: هوای قم در روز چهارشنبه صاف در برخی ساعات همراه با افزایش موقت ابر خواهد بود.

وی از ابری بودن هوای استان قم در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: آسمان استان قم در روز جمعه صاف است ولی از بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی قم با اشاره به کاهش شدید دمای هوا در قم، افزود: حداقل دمای هوای قم طی امروز ۲ درجه و حداکثر دمای هوا ۹ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه منهای چهار درجه و حداکثر دمای هوا ۱۱ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز پنجشنبه منهای سه درجه و حداکثر دمای هوا ۱۳ درجه و حداقل دمای هوای جمعه منهای چهار درجه و حداکثر دمای هوا ۱۲ درجه خواهد بود.

وی بیان کرد: سرعت وزش باد امروز بین ۲۰ تا ۳۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و طی سه روز آینده بین ۲۰ تا ۳۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی است.

ترابیان میزان بارش باران طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان را ۱۰ و یک دهم میلی متر اعلام کرد و افزود: میزان بارش برف در فردو ۱۲ سانتی متر و در قاهان ۱۱ سانتی متر بوده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر