جزییات دیدار محسن هاشمی با محمدباقر قالیباف
جزییات دیدار محسن هاشمی با محمدباقر قالیباف

محسن هاشمی جزییات دیدارش با محمدباقر قالیباف را اعلام کرد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره دیدارش با محمدباقر قالیباف، رییس مجلس اظهار داشت: این جلسه هفته پیش برگزار شد و بیش از یک‌ساعت به طول انجامید.

وی افزود: مباحث مختلفی در دیدار با محمدباقر قالیباف مطرح شد از جمله انتخابات شوراها و لوایح و طرح‌هایی که در حال حاضر در مجلس باقی مانده است.

رییس شورای شهر تهران ادامه داد: موضوع مدیریت یکپارچه شهری و درآمد پایدار از جمله موضوعات مورد گفت‌وگو بین بنده و رییس مجلس بود همچنین موضوع‌های مشکل پول ملی، کاهش ارزش پول ملی، تورم رکودی و توسعه‌ای نیز مطرح شد.

هاشمی بیان داشت: مشکلات شهری و شهرداری و نیازهای لازم جهت حمایت از حمل و نقل عمومی در تهران نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این دیدار و جلسه یک ساعته بود.

رییس شورای شهر تهران گفت: همچنین در این جلسه به آقای قالیباف گفتم که در حال حاضر برخی از قوانین وجود دارد ولی خوب اجرا نمی‌شود که لازم است مجلس به این حوزه ورود کرده و نظارت بر قوانین را مدنظر قرار دهد.

وی افزود: ‌این جلسه بسیار خوب بود و در مورد هماهنگی بین مجمع نمایندگان تهران و شورای تهران نیز مباحثی ارائه شد تا جلساتی هماهنگ برای موضوع مسائل شهری داشته باشیم.

  • منبع خبر : فارس