راز جسد یک زن روی گاری رها شده
راز جسد یک زن روی گاری رها شده

پیدا شدن جسد یک زن روی گاری مرد افیونی سناریوی یک معمای جنایی را پیش روی ماموران پلیس آگاهی تهران قرار داد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، عقربه‌ها ساعت ۱۶ دوشنبه ۶ مرداد امسال را نشان می‌داد و کارگران شهرداری در یک پارک در خیابان مرادی میدان قزوین با مرد معتادی روبرو شدند که یک گاری در دست داشت و روی گاری یک کارتن پاره اجاق گاز وجود داشت.

کارگران شهرداری که به رفتارهای مرد معتاد مشکوک بودند به سراغ وی رفتند که مرد افیونی با دیدن ماموران شهردای گاری را رها کرده و پا به فرار گذاشت.

پیدا شدن جسد یک زن

کارگران شهرداری به سراغ جعبه پاره اجاق گاز رفتند و وقتی این جعبه را از روی گاری برداشتند با جسد یک زن جوان ژولیده که گویا سال‌ها بود حمام نکرده بود روبرو شدند و همین کافی بود تا ماجرای پیدا شدن جسد زن به ماموران کلانتری ۱۱۵ رازی مخابره شود.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری رازی در محل حاضر شدند و در بررسی از جسد هیچ آثار خراشیدگی، درگیری، کبودی و خفگی و قتل وجود نداشت و تنها یک جفت کفش کتانی برای مرد معتاد بود که در محل جا گذاشته بود به دست آوردند.

بازپرس محمد جواد شفیعی از شعبه ۵ دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا جسد زن جوان برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات برای دستگیری مرد افیونی ادامه دارد.

بنا به این گزارش، تحقیقات برای شناسایی هویت زن جوان در میان زنان سابقه‌دار و پرونده‌های فقدانی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

  • منبع خبر : رکنا