«بابک بردبار» به عنوان رییس هیات بوکس گیلان انتخاب شد
«بابک بردبار» به عنوان رییس هیات بوکس گیلان انتخاب شد

انتخابات مجمع هیات بوکس استان گیلان برگزار و با کسب ۱۶ رأی موافق «بابک بردبار» به عنوان رییس هیات بوکس گیلان انتخاب شد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، امروز (سه‌شنبه) انتخابات مجمع هیات بوکس استان گیلان برگزار و در پایان با کسب ۱۶ رأی موافق «بابک بردبار» به عنوان رییس هیات بوکس گیلان انتخاب شد.

این انتخابات با حضور حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران و مدیر کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد که از ۱۷ رأی مأخوذه بابک بردبار با کسب ۱۶ رأی برای چهار سال به عنوان رییس جدید این هیئت انتخاب و معرفی شد.

لازم به ذکر است که بابک بردبار داور از داوران مطرح ۳ ستاره کشور و رییس کمیته داوران فدراسیون بوکس هم است.

پیش از وی نیز امین قاسمی پور به عنوان رییس هیات بوکس استان گیلان فعالیت می‌کرد.

کسب سهمیه المپیک در منطقه آسیا سخت است

رییس فدراسیون بوکس ایران در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های بالای و حضور شش تیم برتر بوکس جهان در منطقه آسیا، اظهار کرد: کسب سهمیه المپیک در این منطقه بسیار سخت است.

حسین ثوری به کسب دو سهمیه المپیک توسط بوکسورهای ایرانی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: با وجود تحریم‌های و مشکلات اقتصادی در دو سال گذشته شاهد اتفاقات خوبی در ورزش بوکس کشور بوده ایم.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته ساماندهی ورزشکاران در این رشته ورزشی دو برابر شده است، گفت: ایجاد یک منبع درآمدی برای استان‌ها از طریق برگزاری کلاس‌های آموزشی از اولویت‌های سال گذشته این فدراسیون بوده است.

ثوری با اشاره به برنامه‌های امسال فدراسیون بوکس، ادامه داد: امسال نیز آموزش و ارتقای سطح فنی داوران و مربیان بوکس در دستور کار قرار گرفته است.