سارقان حرفه‌ای در مخفیگاهشان به دام افتادند
سارقان حرفه‌ای در مخفیگاهشان به دام افتادند

سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ سارق لوازم خودرو با ۲۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان ۴۱ قلم کالای سرقتی کشف شد.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در توضیح این خبر اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده سرکلانتری به ویژه در کلانتری ۱۱۶ مولوی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱۶ مولوی قرار گرفت.

وی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت‌ها توسط دو سارق حرفه‌ای انجام می‌شود و یکی از سارقان پیش تر به دفعات مختلف در زندان محبوس بوده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با افزایش گشت‌های انتظامی و شناسایی مخفیگاه متهمان در محدوده کلانتری ۱۱۶ مولوی، ادامه داد: با هماهنگی قضائی هر دو متهم در مخفیگاهشان نازی آباد دستگیر و تعداد ۴۱ قلم اموال مسروقه از قبیل باند و ضبط، باطری و غیره، لاستیک، جعبه ابزار و … از همان محل کشف شد.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ۲۵ فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همکاری یکدیگر اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شد و تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی شده‌اند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر