قیمت دلار صرافی ملی ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان شد
قیمت دلار صرافی ملی ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان شد

قیمت طلای ۱۸ عیار در بازار تهران امروز به ۵۰۳ هزارو ۷۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۷۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان معامله شد.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید  ۴ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان، قیمت ربع‌ سکه یک‌میلیون و ۴۸۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۰۳ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۷۱٫۴ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۷۱ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۲۶ تومان، یورو ۱۵ هزار تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۷۹۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز  یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان است.

نوع قیمت لحظه
قیمت دلار ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان
قیمت یورو ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان
قیمت پوند ۱۷ هزار و ۷۹۰ تومان
قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۵۳ تومان
قیمت سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید ۴ میلیون و ۹۲۶ هزار تومان
قیمت نیم سکه ۲ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان
قیمت ربع سکه یک میلیون و ۴۸۰ هزار تومان
قیمت سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸ ۵۰۳ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴ ۶۷۱ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلا ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار ۱۵۷۱٫۴ دلار
قیمت پلاتیندلار ۱۰۱۰دلار
قیمت انس نقرهدلار ۱۸٫۱۲ دلار

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم