نظری خانقاه: صدا و سیما همکاری نکرد
نظری خانقاه: صدا و سیما همکاری نکرد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در زمینه تبلیغات سهام عدالت صدا و سیما همکاری نکرد.

سید غنی نظری خانقاه، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در خصوص جاماندگان سهام عدالت به خبرنگار اقتصادی ایونا Ivna، گفت: روز گذشته رییس سازمان خصوصی‌سازی، رییس اتاق تعاون و معاون بورس کل کشور در مجلس حاضر شدند و جلسه‌ای در این زمینه تشکیل دادیم.

وی ادامه داد: در خصوص طرح سهام عدالت برای جاماندگان و افرادی که مستضعف هستند، صحبت‌های بسیاری داشتیم، که در نهایت تصمیم بر این شد روز سه‌شنبه برای جمع بندی کلی مجدد جلسه داشته باشیم تا بتوانیم مشکل بازماندگان را حل کنیم.

نظری خانقاه افزود: بحث بعدی فروش سهام عدالت بود. اولا تبلیغات در این زمینه غلط بود، صدا و سیما همکاری نکردند. افراد سهام خود را فروختند در حالی که نظر کلی این بود که سهام عدالت را نفروشید و نگه دارید.

وی خاطرنشان کرد: ظرف مدت محدودی سود سهام عدالت از ۷ میلیون به ۱۳ میلیون رسیده است. لذا افرادی که سهم خود را فروختند الان ناراحت و پشیمان شده‌اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان گفت: مقرر شده موضوع را به زودی حل کنیم. باید به جاماندگان سهام عدالت، سهام تعلق گیرد. دولت مخالفت می‌کند زیرا به دلیل داشتن اعتبار بالا نمی‌پذیرد. حدود یک میلیون و چهارصد هزار نفر تحت پوشش فاقد سهام هستند. سی میلون نفر دیگر هم از مردم که ثبت نام نکرده‌اند. روز گذشته طرح یک فوریتی به مجلس ارایه کردیم تا در این زمینه به عنوان بازماندگان سهام عدالت بررسی‌هایی صورت گیرد.

 

خبرنگار: معصومه عاروان