وحشت همگانی در مراسم تشییع جنازه
وحشت همگانی در مراسم تشییع جنازه

تیراندازی وحشت‌آور در برگزاری مراسم شیخ یکی از طوایف بزرگ خوزستان در شهرستان شادگان همه را شوکه کرد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، در پی فوت یکی از شیوخ طایفه بزرگ آلبوغوبیش در شهرستان شادگان، استان خوزستان در روز یکشنبه ۸ تیرماه مراسم سوگواری برای این شیخ را با تیراندازی‌های وحشت‌آور در شهرشادگان برگزار کردند.

تیراندازی‌های وحشتناک در شادگان/ همه ترسیدند

این مراسم با تجمع زیادی از مردم و تیراندازی‌های وحشت‌آور همراه بود که شباهت زیادی به یک جنگ داشت افراد مسلحه با در دست داشتن انواع اقسام سلاح‌ها اقدام به تیراندازی‌های هوایی در این مراسم می‌کردند این در حالی است که پیکر این شیخ هنوز تشییع نشده است و پیش‌بینی می‌شود که جمعیت تشییع امروز که ساعت ۵ بعداز ظهر برگزار می‌شود ده‌ها برابر این جمعیت باشد و با توجه به شیوع ویروس کرونا این بیماری منحوس افرادی زیادی را مبتلا کند. البته نتایج این تشییع یک تا دو هفته دیگر دیده خواهد شد.

گفتنی است که ماه گذشته یکی از شیوخ طوایف در روستای‌های عبودی شادگان به دلیل بی‌توجهی به هشدارهای صادر شده از سوی سازمان وزارت بهداشت مبنی بر لغو مراسم‌های عزاداری اقدام به برگزاری مراسم فاتحه خوانی کرد که دادستان شادگان، بزرگ این طایفه را به خاطر برگزاری مراسم عزاداری دستگیر کرد.

باتوجه به وضعیت قرمز استان خوزستان در کرونا استاندار خوزستان در روزهای گذشته با اشاره به آمار بالای بیماران مبتلا کرونا در استان خوزستان عنوان کرده بود که برگزاری مراسم فاتحه خوانی با ۲ هزار شرکت کننده در انتقال ویروس کرونا ماننده بمب ساعتی عمل می‌کند که مردم باید توصیه‌ها را رعایت کنند تا بتوانیم از شیوع این ویروس در کشور جلوگیری کنیم.

  • منبع خبر : رکنا