ایران با وجود جنگ و تحریم پایداری کرد
ایران با وجود جنگ و تحریم پایداری کرد

دبیر کل حزب‌الله لبنان در مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت و چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس از پایداری و مقاومت ایران با وجود جنگ و تحریم سخن گفت.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان در مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت (شهید راغب حرب و شهید سید عباس موسوی و شهید حاج عماد مغنیه) و چهلمین روز شهادت سردار سپهبد «شهید حاج قاسم سلیمانی» و «حاج ابومهدی المهندس» و همرزمان شهیدشان گفت: در ابتدا به همه شما خوشامد می‌گویم. در سخنرانی‌ام به برخی مناسبت‌ها اشاره خواهم کرد و از شهدا و اوضاع منطقه و اوضاع داخلی لبنان که همگی شاهد آن هستید، سخن خواهم گفت.

وی در ادامه ضمن تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبر معظم انقلاب و همه مسئولان و ملت ایران افزود: ایران با وجود همه جنگ‌های نظامی، امنیتی، اقتصادی و رسانه‌ای و روانی و تحریم به یاری خداوند و حضور ملت مؤمن آن در همه میادین، مقاومت و پایداری کرد و این از تشییع تاریخی دو شهید و در راهپیمایی سالروزی پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن ماه هویدا شد و این پیامی بسیاری قوی به دوست و دشمن است.

نصرالله بیان کرد: به ملت بحرین نهمین سالروز شروع انقلاب به رهبری علمای مخلص که در رأس آنها شیخ عیسی قاسم قرار دارد را تبریک می‌گوییم.

دبیر کل حزب الله گفت: شاخصه فرماندهان شهید این است که آنها مسئولیت‌پذیرند و در کنار آنها همواره آماده جانفشانی بی حد و مرز هستند.