جعفرزاده: عارف کارنامه غیر مثبتی در مجلس دهم داشت
جعفرزاده: عارف کارنامه غیر مثبتی در مجلس دهم داشت

نماینده دوره دهم مجلس گفت: محمدرضا عارف کارنامه غیر مثبتی در مجلس دهم داشت، بنده توصیه می‌کنم از عناوین سیاسی مخصوصا کاندید شدن برای ریاست جمهوری منصرف شود.

غلامعلی جعفرزاده، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، در خصوص دلیل استعفای محمدرضا عارف از لیست اصلاح طلبان چیست؟ گفت: محمدرضا عارف ظاهرا برای کاندیدای ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ قرار است ورود کند. یک دلیل محکم و واضح عارف برای استعفای خود از ریاست شورای اصلاح طلبان مطلب ریاست جمهوری است.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که محمدرضا عارف کارنامه غیر مثبتی در مجلس دهم داشت، بنده توصیه می‌کنم از عناوین سیاسی مخصوصا کاندید شدن برای ریاست جمهوری منصرف شود.

جعفرزاده افزود: بعید می‌دانم محمدرضا عارف دارای پایگاه رای باشند. امیدوارم مطلبی را که برای کاندیدای ریاست جمهوری عنوان شده است از طرف دوستان نزدیک به عارف صحت نداشته باشد.

نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: از لحاظ جریان حزبی تصور بر این است که رییس شورای اصلاح طلبان  امکان کاندیداتوری برای سایر اصلاح طلبان را منحصر به خود کند و این کار درستی نیست. بنده مکررا توصیه می‌کنم از تصمیم خود انصراف دهد و از دنیای سیاست فاصله بگیرد.

 

خبرنگار: معصومه عاروان