کشف آثار جرم مارک‌دار
کشف آثار جرم مارک‌دار

زن جوانی که عامل فروش الکل‌های تقلبی در آبادان بود توسط پلیس دستگیرشد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، در پی مسمومیت با الکل‌های تقلبی و فوت تعدادی از شهروندان آبادانی موضوع جهت برخورد قاطعانه با تهیه و تولید کنندگان مشروبات تقلبی به صورت ویژه در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت و ده‌ها نفر درهمین رابطه دستگیرشدند.

ماموران پلیس اطلاعات و امنیت به همراه مأموران پلیس آگاهی آبادان با انجام اقدامات اطلاعاتی و میدانی متوجه شدند که زنی جوان ساکن خانه های مسکن مهر در حاشیه شهر آبادان اقدام به تهیه و توزیع مشروبات الکلی تقلبی با لیبل‌های مشروبات خارجی مطرح و گران قیمت دنیا می‌کند که مأمورین با هماهنگی مرجع قضایی وارد مخفیگاه زن جوان شده و موفق به دستگیری وی شدند.

کشف آثار جرم در خانه زن جوان آبادانی

کارگاه مشروب سازی زن جوان در آبادان

کارگاه مشروب سازی زن جوان در آبادان

در بازرسی از خانه زن جوان تعداد زیادی قوطی و لیبل مشروبات خارجی و همچنین دستگاه پلمپ قوطی‌های مشروب و چند لیتر مشروب دست ساز تقلبی نیز کشف وضبط گردید.

زن جوان در بازجویی های پلیسی به تهیه وتوزیع و فروش الکل‌های تقلبی با دو مرد اعتراف نمود. وی گفت پس از پلمپ الکل‌های تقلبی و زدن لیبل مشروب خارجی آنها را باقیمت بالایی به فروش می‌رساندیم.

متهم پس از تشکیل پرونده جهت تکمیل تحقیقات دراختیار مقام قضایی قرار گرفت و تلاش برای دستگیری همدستانش دردستور کار پلیس آبادان قرار دارد.

  • منبع خبر : رکنا