۸۰۰ میلیون تومان مواد محترقه غیر مجاز کشف و ضبط شد
۸۰۰ میلیون تومان مواد محترقه غیر مجاز کشف و ضبط شد

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از کشف ۴۶۵ هزار عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در محدوده بازار تهران به ارزش ۸ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش گروه خبری ایونا، سرهنگ نادر مرادی گفت: ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ به همراه تیم‌های عملیاتی از پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت، صبح روز گذشته ۳۰ بهمن ماه طرح پاک سازی و نظارت در محدوده بازار تهران را اجرا کردند.

وی افزود: در این طرح از ۱۶ واحد صنفی متخلف بازدید و در مجموع ۴۶۵ هزار و ۵۲۵ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز کشف و واحدهای صنفی متخلف نیز با هماهنگی مقام قضائی پلمب شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را بیش از ۸ میلیارد ریال برآورد کرده اند، ابراز داشت :۶ تن از متصدیان واحدهای صنفی متخلف بازداشت و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در پایان با بیان اینکه این طرح از حدود یک ماه پیش آغاز شده است و تا پایان سال نیز ادامه دارد، خاطر نشان کرد: رویکرد پلیس در این زمینه پیشگیرانه است از شهروندان خواستاریم در این راستا پلیس را یاری کرده و گزارش‌های خود را از طریق سامانه ۱۱۰ با ما در میان بگذارند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر